eng ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

26.06.2019

Автор: ДЕНИС РИБІН ТА АНЖЕЛО УНІОТИС

< Назад

Правила успiху (українська)

Правила успiху (українська)

ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ МІЖНАРОДНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСАЛТИНГОВОЇ КОМПАНІЇ SAFIR LAW & FINANCE, З ОФІСАМИ В КИЄВІ, ЛОНДОНІ, ЛОС-АНДЖЕЛЕСІ ТА ФІНІКСІ, ДЕНИС РИБІН ТА АНЖЕЛО УНІОТИС, В ІНТЕРВ’Ю BUSINESS PANORAMA ПОДІЛИЛИСЯ СЕКРЕТАМИ ПРОЦВІТАННЯ СУЧАСНОГО БІЗНЕСУ. КОЖЕН З НИХ РОЗПОВІВ ПРО ТАЄМНІ ПРАВИЛА УСПІХУ В РОБОТІ

Денис, який бізнес можна назвати успішним, і яке Ваше секретне правило?

– Кожен бізнесмен вкладає в слово «успіх» власний сенс: розмір прибутку, швидкість розвитку, комфорт у роботі, співвідношення інвестицій та заробітку, впізнаваність бренду, масштабування. Я думаю, що всі по-своєму мають рацію, але якби я відповідав на це питання перед камерою, а багатомільйонна аудиторія бізнесменів чекала б істини перед екранами телевізорів, то сказав би: «Друзі, порівняйте свій бізнес з живою людиною. Успіх у бізнесі – це довге «людське» життя й мінімум проблемних ситуацій з фінансовим здоров’ям, а ще результатом успішної справи є можливість побачити весь світ. А якщо без аналогій, то успішний бізнес – це постійно зростаючий прибуток і постійна адаптація під мінливі вимоги споживача, турбота керівництва компанії про стабільну безпеку роботи в усіх напрямках, і, звичайно ж, розуміння власників бізнесу необхідності географічного масштабування. Моє правило: стирай кордони в мисленні та роботі. Саме тому, ми без довгих коливань відкрили офіси в Лондоні, Лос-Анджелесі, Фініксі.

Анжело, дозвольте поставити Вам запитання англійською мовою, що думає фахівець Вашого масштабу про те, як бізнесмену домогтися успіху в Україні?

– Все ок, я вільно розмовляю 5 мовами. До України, за свою багаторічну практику роботи на різних континентах, я допоміг тисячам компаній відкрити свій бізнес в інших країнах: США, Великобританії, країнах ЄС, ОАЕ, Кіпрі, Сінгапурі, Гонконзі, Китаї. Так створювалася глобальна партнерська мережа, яка дозволяє швидко масштабувати будь-який бізнес. Нині у цій мережі працює вже бл. 5 тисяч компаній. Майже 10 років ми допомагаємо бізнесу зростати і підкорювати ринки інших країн, пропонуючи найефективніші фінансові та трейдингові інструменти. Завдяки їм, ми гарантовано виводимо бізнес за кордон «під ключ» і збільшуємо прибуток в 3, 5 і 10 разів. Таких прикладів, до речі, у нас чимало. Я наполягаю на тому, що успіх бізнесу та його стабільність віддзеркалюється у масштабуванні. Якщо в одній юрисдикції бізнес зараз не зростає, його можна підтримати за допомогою продажів в інших країнах, а покупці в успішних державах, повірте, куплять абсолютно все, що ви можете запропонувати, якщо знати, як це робити правильно. Я дотримуюсь такого правила: якщо бізнес відкритий тільки в одній країні, він приречений. Це правило міжнародного процвітання бізнесу і його знають всі успішні бізнесмени в усьому світі. Приєднуйтесь до цих людей, і не втрачайте ні секунди дорогоцінного часу на вагання.

ЗАДАЙТЕ ВОПРОС ЭКСПЕРТУ

Читать еще

02.07.2020

Штрафные санкции за несвоевременную уплату по договорам на период карантина

14.05.2020

Простой на предприятии помощи по частичной безработице на период карантина (инструкция к применению)

28.01.2020

Цифры 2020: что ожидает предпринимателей?

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время!