eng ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

26.06.2019

Автор: ДЕНИС РИБІН ТА АНЖЕЛО УНІОТИС

< Назад

Правила успiху

Правила успiху

ГЕНЕРАЛЬНІ ПАРТНЕРИ МІЖНАРОДНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСАЛТИНГОВОЇ КОМПАНІЇ SAFIR LAW & FINANCE, З ОФІСАМИ В КИЄВІ, ЛОНДОНІ, ЛОС-АНДЖЕЛЕСІ ТА ФІНІКСІ, ДЕНИС РИБІН ТА АНЖЕЛО УНІОТИС, В ІНТЕРВ’Ю BUSINESS PANORAMA ПОДІЛИЛИСЯ СЕКРЕТАМИ ПРОЦВІТАННЯ СУЧАСНОГО БІЗНЕСУ. КОЖЕН З НИХ РОЗПОВІВ ПРО ТАЄМНІ ПРАВИЛА УСПІХУ В РОБОТІ

Денис, який бізнес можна назвати успішним, і яке Ваше секретне правило?

– Кожен бізнесмен вкладає в слово «успіх» власний сенс: розмір прибутку, швидкість розвитку, комфорт у роботі, співвідношення інвестицій та заробітку, впізнаваність бренду, масштабування. Я думаю, що всі по-своєму мають рацію, але якби я відповідав на це питання перед камерою, а багатомільйонна аудиторія бізнесменів чекала б істини перед екранами телевізорів, то сказав би: «Друзі, порівняйте свій бізнес з живою людиною. Успіх у бізнесі – це довге «людське» життя й мінімум проблемних ситуацій з фінансовим здоров’ям, а ще результатом успішної справи є можливість побачити весь світ. А якщо без аналогій, то успішний бізнес – це постійно зростаючий прибуток і постійна адаптація під мінливі вимоги споживача, турбота керівництва компанії про стабільну безпеку роботи в усіх напрямках, і, звичайно ж, розуміння власників бізнесу необхідності географічного масштабування. Моє правило: стирай кордони в мисленні та роботі. Саме тому, ми без довгих коливань відкрили офіси в Лондоні, Лос-Анджелесі, Фініксі.

Анжело, дозвольте поставити Вам запитання англійською мовою, що думає фахівець Вашого масштабу про те, як бізнесмену домогтися успіху в Україні?

– Все ок, я вільно розмовляю 5 мовами. До України, за свою багаторічну практику роботи на різних континентах, я допоміг тисячам компаній відкрити свій бізнес в інших країнах: США, Великобританії, країнах ЄС, ОАЕ, Кіпрі, Сінгапурі, Гонконзі, Китаї. Так створювалася глобальна партнерська мережа, яка дозволяє швидко масштабувати будь-який бізнес. Нині у цій мережі працює вже бл. 5 тисяч компаній. Майже 10 років ми допомагаємо бізнесу зростати і підкорювати ринки інших країн, пропонуючи найефективніші фінансові та трейдингові інструменти. Завдяки їм, ми гарантовано виводимо бізнес за кордон «під ключ» і збільшуємо прибуток в 3, 5 і 10 разів. Таких прикладів, до речі, у нас чимало. Я наполягаю на тому, що успіх бізнесу та його стабільність віддзеркалюється у масштабуванні. Якщо в одній юрисдикції бізнес зараз не зростає, його можна підтримати за допомогою продажів в інших країнах, а покупці в успішних державах, повірте, куплять абсолютно все, що ви можете запропонувати, якщо знати, як це робити правильно. Я дотримуюсь такого правила: якщо бізнес відкритий тільки в одній країні, він приречений. Це правило міжнародного процвітання бізнесу і його знають всі успішні бізнесмени в усьому світі. Приєднуйтесь до цих людей, і не втрачайте ні секунди дорогоцінного часу на вагання.

ЗАПИТАЙТЕ ЕКСПЕРТА

Читати ще

02.07.2020

Штрафні санкції за несвоєчасну сплату за договорами на період карантину

08.06.2020

Блокування податкових накладних: що робити?

15.05.2020

Податкові зміни у законодавстві на час карантину

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!