ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

12.08.2019

< Назад

Переваги юридичного супроводу перед штатним юристом

У сучасному бізнесі без юридичного супроводу неможливо обійтися. Підприємці України регулярно стикаються з низкою бюрократичних проблем, конфліктами з конкурентами і державою. До того ж, від урахування законодавчих нюансів і грамотності в укладанні угод безпосередньо залежить успіх будь-якої справи. Однак далеко не завжди вдається включити досвідченого юриста в свій штат. Альтернативне і більш вигідне рішення — замовити супровід бізнесу в юридичній компанії.

Юридичний супровід бізнесу: в чому перевага перед штатним юристом?

Юридичний супровід бізнесу — професійний захист фінансів та інтересів підприємця під час укладання угод, підписання документів, розглядів в суді і не тільки. Ключова відмінність послуги, що надається юридичною фірмою, від найму штатного юриста полягає в тому, що підприємство обслуговує не одна людина, а команда професіоналів.

Існує поширена помилка, що зі штатним фахівцем працювати легше, ніж зі сторонньою організацією. Проте багато успішних світових компаній віддають перевагу саме абонентському юридичному обслуговуванню. Чому? Вся справа у відсутності додаткових витрат, швидкості прийняття рішень і досвіді.

Переваги юридичного супроводу

Перш за все, звертаючись до аутсорсерів, немає необхідності оформляти нового співробітника в штат. Це означає, що не потрібно надавати робоче місце, платити зарплату і збільшувати у відповідному розмірі обсяг податкових виплат. З урахуванням всього цього, економія співпраці з юридичною компанією становить до 40%.

З іншого боку, хіба не швидше оформити документи або укласти угоду, звернувшись до свого співробітника в сусідній кабінет? Практика говорить: "Ні". У наш час будь-яке термінове питання вирішується шляхом одного телефонного дзвінка або пари повідомлень в месенджері. Команда юристів опирається на особистий досвід кожного свого фахівця і роки спільної практики. Тому аутсорсери, що надають послуги юридичного супроводу, працюють швидко і використовують найкращі рішення з можливих.

З вищевказаним пов'язана не тільки швидкість прийняття рішень, але і мінімізація ризиків. Штатний співробітник далеко не завжди встигає одночасно виконувати великі обсяги доручень і відстежувати зміни у законодавстві. До того ж часто доводиться враховувати нюанси різних сфер права. Тому робота над одним завданням команди експертів в різних областях значно ефективніше, ніж одного універсального або вузького спеціаліста.

Ще один важливий момент полягає в тому, що відповідальні фірми-аутсорсери страхують свої послуги. Наприклад, в SAFIR Law&Finance розмір такої страховки становить 1 000 000 гривень.

Що включає в себе юридичний супровід бізнесу?

Сьогодні успішно вести бізнес без підтримки юристів — неможливо. Це підтвердять досвідчені підприємці всього світу. Список затребуваних у українських бізнесменів юридичних послуг включає в себе:

  • консультації з питань законодавства;
  • податкове планування та податкова оптимізація;
  • складання договорів та інших документів;
  • представлення та захист інтересів в суді;
  • супровід господарських операцій;
  • підготовка претензій та позовних заяв;
  • перевірка інформації про партнерів, контрагентів і інвесторів.

Всі ці пункти надаються в рамках юридичного супроводу бізнесу. При цьому, підписавши контракт на абонентське обслуговування з юридичною фірмою, ви будете платити менше, ніж за конкретну послугу окремо. Але головне при роботі з аутсорсерами — професіоналізм і ефективність рішень.

Зацікавлені в юридичному супроводі свого бізнесу в Києві? Тоді звертайтеся в SAFIR Law & Finance. Ми легко домовимося з Вами про ціну і запропонуємо пакет послуг з урахуванням особливостей Вашого підприємства. Залишайте заявку!

ЗАДАЙТЕ ВОПРОС ЭКСПЕРТУ

Читать еще

02.07.2020

Штрафные санкции за несвоевременную уплату по договорам на период карантина

14.05.2020

Простой на предприятии помощи по частичной безработице на период карантина (инструкция к применению)

28.01.2020

Цифры 2020: что ожидает предпринимателей?

Подписаться на новости и мероприятия Safir Law&Finance

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время!