eng ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

Прибутковий
бізнес за
кордоном

ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ НЕ ІСНУЄ КОРДОНІВ

Всі напрямки
  • США – самий платоспроможний ринок Миру.
  • Великобританія – найбільший фінансовий і торговий центр.
  • Кіпр – справжній острів скарбів.

Послуги

ДОРОЖНЯ КАРТА
МІЖНАРОДНОГО ТРІУМФУ Для Вас ми створили дорожню карту виходу на міжнародні ринки. Ви дізнаєтеся алгоритм грамотного масштабування Вашого бізнесу за кордон.

завантажити

Відкриття та супровід бізнесу в США "під ключ"

Подивитися

Відкриття та супровід бізнесу у Великобританії "під ключ"

  • Реєстрація та супровід компанії
  • Відкриття віртуального / фізичного офісу
  • Відкриття банківського рахунку
  • Візові та міграційні послуги
  • Збільшення продажів продукції: логістика, надання складів, інтеграція з усіма популярними маркетплейсамі
  • HR-менеджмент
  • Просування продукту

Для отримання докладної консультації, залиште свої контактні дані, і ми зв'яжемося з Вами. Працюємо на умовах суворої конфіденційності.

Отримати консультацію

Наші консультанти по краудфандінгом є одними з кращих в світі. Ми гарантуємо, що розмістимо Ваш продукт в максимально вигідному світлі перед потенційним інвестором. У деяких випадках, ми навіть можемо надати 100% гарантію фінансування, грунтуючись на попередній оцінці Вашого продукту.

Ми охоплюємо всі галузі, тому, не соромтеся звертатися до нас з проектами в будь-якій сфері. Ми готові обговорити всі Ваші ідеї і знайти для них найкраще рішення.

Також, ми можемо зареєструвати американську або англійську компанію для Вас, щоб полегшити процес краудфандінга, адже іноземним компаніям набагато легше отримати фінансування.

Отримати консультацію

Ви розробили бізнес-план для запуску свого проекту за кордоном, але не знаєте, як іммігрувати? Немає часу розбиратися в тонкощах імміграційних програм тієї чи іншої країни? Хочете отримати громадянство за кордоном, але не уявляєте з чого почати? Надайте нам можливість зайнятися цими питаннями!

SAFIR Law&Finance пропонує імміграційні програми до Великобританії, США, Сінгапур, Нідерланди, ОАЕ і ряд інших розвинених країн. Наші фахівці підберуть найбільш оптимальні варіанти бізнес-імміграції для Вас, виходячи з Ваших особистих переваг і можливостей бюджету. Більш того, використовуючи досвід і знання в даній сфері, ми сприяємо в отриманні громадянства в одній з перерахованих вище країн.

Також ми надаємо допомогу у виборі та запуску нового бізнес-проекту, якщо у вас немає готової ідеї, але є величезне бажання займатися підприємництвом за кордоном. Головне, пам'ятати, що такі країни як США або Сінгапур, завжди раді вітати енергійного і ініціативного людини, готового займатися бізнесом на їх територіях.

Звертайтеся до нас, і ми з радістю поділимося секретами успішної бізнес-імміграції.

Отримати консультацію

Денис Рибін
Керуючий і Генеральний партнер SAFIR Law&Finance
Експерт з глобалізації бізнесу

Освіта: юриспруденція і бізнес-менеджмент в Україні, Великобританії, США і Швеції.

Колосальний досвід роботи за кордоном. Успішна міжнародна практика і сотні вдячних бізнесменів, які масштабувати свій бізнес, збільшили дохід і зробили його стабільно зростаючим.

«Я багато подорожував, і мене завжди приваблювали інші країни. Я патріот своєї країни і свою мрію, постійно відкривати нові горизонти, я втілив за допомогою бізнесу. Тепер я з упевненістю можу сказати, - ТАМ простіше працювати і ТАМ ДУЖЕ БАГАТО ГРОШЕЙ! ТАМ власник може займатися своїм бізнесом і його розвитком, а не бюрократією і рутиною»

Анжело Вуініотіс
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР SAFIR LAW&FINANCE У ЛОНДОНІ
ЕКСПЕРТ ПО ГЛОБАЛІЗАЦІЇ БІЗНЕСУ

Освіта: юриспруденція і економіка в США і Великобританії.

20 років досвіду на міжнародній арені. За його плечима понад 1000 успішно масштабованих за кордон компаній, кожна з яких збільшила свій дохід в 3-10 разів.

«Гроші завжди живуть там, де їм комфортно. Не витрачайте свій дорогоцінний час даремно і починайте заробляти великі гроші в платоспроможних країнах »

Нам довіряють

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ ВІДПОВІДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 044 223 60 43


або заповніть просту форму і ми з Вами зв'яжемося попередньо вивчивши Ваше питання і відповімо Вам абсолютно безкоштовно.

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

x

ЩОБ СКАЧАТИ ЧЕК-ЛИСТ Будь ласка, введіть свої дані нижче.

x

ЩОБ СКАЧАТИ ЧЕК-ЛИСТ Будь ласка, введіть свої дані нижче.