eng ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

Суди і медіація

Допомагаємо створювати і захищаємо створене по всьому Світу

Надійний і професійний юрист-посередник - це єдиний варіант для безпрограшного врегулювання конфліктних ситуацій в правовому полі. Потрібно розуміти, що суд не завжди зможе вирішити спірне питання на Вашу користь, тому медіація є альтернативним і найкращим способом вирішення спорів.
Ми знаємо рішення, що працюють для найскладніших випадків. Наші експерти-медіатори докладуть максимум зусиль для досудового врегулювання спору.

У чому переваги
медіації?

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!

У разі якщо судовий розгляд неминучий, адвокати-експерти SAFIR Law&Finance представлять Ваші інтереси на всіх стадіях судового процесу.

МИ РОБИМО ЦЕ КРАЩЕ ІНШИХ

спробуйте нас в справі

Кожен юрист SAFIR Law&Finance має досвід і статус адвоката. Згідно з Конституцією України та Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», виключно адвокати можуть представляти інтереси клієнтів в судах. Адвокати компанії захищають інтереси клієнтів під час судових засідань в судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій, включаючи участь в розгляді справ Великою палатою Верховного Суду.

ЧОМУ САМЕ МИ?

  • Перша консультація щодо перспектив справи - безкоштовно.
  • 96% виграних справ.
  • Більше 10 років практики ведення переговорів.
  • Підключаємося до процесу на будь-якому з етапів.
  • Застрахована професійна відповідальність на 1 000 000 грн.

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ ВІДПОВІДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 044 223 60 43


або заповніть просту форму і ми з Вами зв'яжемося попередньо вивчивши Ваше питання і відповімо Вам абсолютно безкоштовно.

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!