eng ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

SAFIR law & finance

юридична підтримка
бізнесу в Україні
і за кордоном

Допомагаємо створювати і захищаємо створене по всьому Світу

Суди і медіація


Детальніше

Корпоративне право


Детальніше

Нам довіряють

Гарантія якості нашої роботи - застрахована професійна відповідальність на 1 000 000 грн. Її можуть надати тільки надійні і перевірені юридичні компанії.

Наша робота у цифрах

46млн. $

зберегли для наших клієнтів

817

комплексних рішень ми розробили для виходу бізнесу за кордон

407

конфліктів з контролюючими органами ми врегулювали на користь наших клієнтів

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Фэшн-директор Domino Group

Примаченко Анастасія

ПП "Пневмомастер"

Гаврилюк Олександр Вікторович

Директор регіону Східної Європи компанії Dr.Irena Eris, керівник і генеральний директор українського представництва компанії Lirene Ukraine

Павло Тарасевич
Глава ради директорів Аудиторської компанії

Глава ради директорів Аудиторської компанії "Аксьонова та партнери" GGI

МакєєваОлена

Хочу відзначити високий професіоналізм і подякувати компанії SAFIR Law & Finance за спільну участь в бізнес-сніданках, круглих столах з обговорення актуальних питань, що цікавлять Український бізнес сьогодні, а також багаторічна конструктивна співпраця, відповідальне ставлення до справи, компетентність і високі стандарти обслуговування спільних проектів.

Генеральний директор ND Group

Генеральний директор ND Group

Пашкевич Леонід

З генеральним партнером компанії Денисом Рибін ми співпрацюємо вже понад 10 років. Не раз отримували від компанії SAFIR Law & Finance підтримку у вирішенні наших правових ситуацій. Це завжди відбувається на високому професійному рівні. Хлопці відрізняються хорошим знанням своєї справи, широким баченням ситуації, правильним і зрозумілим підходом в роботі. Це наші надійні правові партнери, на яких ми завжди можемо розраховувати!

Генеральний директор ЛІКО-ХОЛДІНГ, ТМО

Генеральний директор ЛІКО-ХОЛДІНГ, ТМО

ОлійникВладимир

Ми вдячні компанії SAFIR Law & Finance за грамотні консультації з податкового законодавства, а також професійну допомогу в питаннях реструктуризації структурних одиниць холдингу.

Міжнародний бізнес

Міжнародний бізнес

АлесяАнтонюк

Хочеться подякувати SAFIR Law&Finance, за виконану роботу, виграний процес, який тривав роками. Приємно мати справу з професіоналами! Сергій, Денис та інші співробітники, які доклали зусиль - спасибі.

Генеральний директор компанії Сан Ексім, ТМ UFO

Генеральний директор компанії Сан Ексім, ТМ UFO

ПаюкОлена

Ми дуже цінуємо співпрацю з компанією SAFIR Law&Finance, так як для нас важливий високий професіоналізм та оперативність. Маючи такого партнера ми знаємо, що безвихідних ситуацій не існує. Адвокати компанії SAFIR Law & Finance представляли наші інтереси в суді, оскаржили рішення податкової інспекції. А також ми регулярно отримуємо консультації з поточних питань.

Директор ТОВ «АТОЛ-АГРО М»

Директор ТОВ «АТОЛ-АГРО М»

БованенкоС.А.

Компанія "АТОЛ-АГРО М" висловлює подяку Старшому партнеру компанії SAFIR Law&Finance щодо ефективного та професійного зняття незаконного арешту з грошових коштів, що знаходились на банківських рахунках підприємства. Дякує за оперативність та юридичну грамотність, сподіваємось на співпрацю в майбутньому.

Директор ТОВ

Директор ТОВ "Фірма ТКД"

КравченкоТ.І.

ТОВ "Фірма ТКД" висловлює подяку Старшому партнеру компанії SAFIR Law&Finance щодо професійного та надійного захисту прав та інтересів нашого підприємства у рамках кримінального провадження.

Директор компанії

Директор компанії "Ненажерка"

БлоцькаЯрослава

Компанія "Ненажерка" висловлює подяку Старшому партнеру компанії SAFIR Law&Finance за юридичний професіоналізм щодо захисту інтересів клієнта та високоякісну допомогу у вирішенні ряду складних юридичних питань. Надані консультації та поради успішно забезпечили супровід взаємовідносин нашої компанії з клієнтами та завжди допомагали знайти правильний вихід з критичних ситуацій та глухих кутів.

Директор ТОВ

Директор ТОВ "АЛЮПРО"

ЯковлєвО.В.

Компанія "АЛЮПРО" висловлює подяку Генеральному партнеру SAFIR Law&Finance Половинці О.В. за юридичний професіоналізм щодо захисту інтересів клієнта.

ТОП-Послуги

02

Відкриття та супровід бізнесу у Великобританії "під ключ"

Пропонуємо послуги досвідчених фахівців з відкриття бізнесу в Великобританії «під ключ». Допоможемо Вам з веденням бізнесу в розвиненою і стабільною країні. Здійснюємо реєстрацію Ltd. і

03

Відкриття та супровід бізнесу в США "під ключ"

Експерти SAFIR Law&Finance забезпечують професійну допомогу з відкриттям бізнесу в США. У нашу компетенцію входить реєстрація компанії за кордоном, оформлення всіх документів, юридичний супровід та просування товару на американському ринку.

Детальніше
06

Реєстрація торгової марки

07

Приведення Статуту у відповідність з новим Законом про ТОВ

У 2018 році в юридичне обслуговування бізнесу були внесені зміни згідно з новим законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Вони торкнулися термінів статутного капіталу, кількості учасників ТОВ та інших нюансів.

Детальніше
09

Нормативна грошова оцінка землі

Гарантуємо бізнесу

Ефективність, швидкість, етичність і конфіденційність. Окремі і комплексні послуги виключно експертного рівня: системний юридичний аналіз, податкова захист, фірмові і перевірені рішення для безпечного, а головне, стабільного зростання бізнесу в будь-якій точці планети.

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ ВІДПОВІДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ ДО?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 044 223 60 43


або заповніть просту форму і ми з Вами зв'яжемося попередньо вивчивши Ваше питання і відповімо Вам абсолютно безкоштовно.

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!