юридична підтримка бізнесу
в Україні і
за кордоном

Допомагаємо створювати і захищаємо створене по всьому Світу

Нам довіряють

Топ
послуги

Наш накопичений досвід сприяє не просто досягати необхідний результат, а й створювати необхідний рівень і якість продукту.

Наші принципи роботи

  • Комплексне вирішення питань
  • Величезний досвід
  • Головна цінність - клієнт
  • Гарантуємо конфіденційність

Податковий захист


Детальніше

Бізнес
за кордоном


Детальніше

Суди і медіація


Детальніше

Адвокатський захист


Детальніше

Корпоративне право


Детальніше

Гарантія якості нашої роботи - застрахована професійна відповідальність на 1 000 000 грн. Її можуть надати тільки надійні і перевірені юридичні компанії.

Наша робота у цифрах

46млн. $

зберегли для наших клієнтів

817

комплексних рішень ми розробили для виходу бізнесу за кордон

407

конфліктів з контролюючими органами ми врегулювали на користь наших клієнтів

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Фэшн-директор Domino Group

Примаченко Анастасія

ПП "Пневмомастер"

Гаврилюк Олександр Вікторович

Директор регіону Східної Європи компанії Dr.Irena Eris, керівник і генеральний директор українського представництва компанії Lirene Ukraine

Павло Тарасевич

Глава ради директорів Аудиторської компанії "Аксьонова та партнери" GGI

МакєєваОлена

Хочу відзначити високий професіоналізм і подякувати компанії SAFIR Law & Finance за спільну участь в бізнес-сніданках, круглих столах з обговорення актуальних питань, що цікавлять Український бізнес сьогодні, а також багаторічна конструктивна співпраця, відповідальне ставлення до справи, компетентність і високі стандарти обслуговування спільних проектів.

Генеральний директор ND Group

Пашкевич Леонід

З генеральним партнером компанії Денисом Рибін ми співпрацюємо вже понад 10 років. Не раз отримували від компанії SAFIR Law & Finance підтримку у вирішенні наших правових ситуацій. Це завжди відбувається на високому професійному рівні. Хлопці відрізняються хорошим знанням своєї справи, широким баченням ситуації, правильним і зрозумілим підходом в роботі. Це наші надійні правові партнери, на яких ми завжди можемо розраховувати!

Генеральний директор ЛІКО-ХОЛДІНГ, ТМО

ОлійникВладимир

Ми вдячні компанії SAFIR Law & Finance за грамотні консультації з податкового законодавства, а також професійну допомогу в питаннях реструктуризації структурних одиниць холдингу.

Міжнародний бізнес

АлесяАнтонюк

Хочеться подякувати SAFIR Law&Finance, за виконану роботу, виграний процес, який тривав роками. Приємно мати справу з професіоналами! Сергій, Денис та інші співробітники, які доклали зусиль - спасибі.

Генеральний директор компанії Сан Ексім, ТМ UFO

ПаюкОлена

Ми дуже цінуємо співпрацю з компанією SAFIR Law&Finance, так як для нас важливий високий професіоналізм та оперативність. Маючи такого партнера ми знаємо, що безвихідних ситуацій не існує. Адвокати компанії SAFIR Law & Finance представляли наші інтереси в суді, оскаржили рішення податкової інспекції. А також ми регулярно отримуємо консультації з поточних питань.

Директор ТОВ «АТОЛ-АГРО М»

БованенкоС.А.

Компанія "АТОЛ-АГРО М" висловлює подяку Старшому партнеру компанії SAFIR Law&Finance щодо ефективного та професійного зняття незаконного арешту з грошових коштів, що знаходились на банківських рахунках підприємства. Дякує за оперативність та юридичну грамотність, сподіваємось на співпрацю в майбутньому.

Директор ТОВ "Фірма ТКД"

КравченкоТ.І.

ТОВ "Фірма ТКД" висловлює подяку Старшому партнеру компанії SAFIR Law&Finance щодо професійного та надійного захисту прав та інтересів нашого підприємства у рамках кримінального провадження.

Директор компанії "Ненажерка"

БлоцькаЯрослава

Компанія "Ненажерка" висловлює подяку Старшому партнеру компанії SAFIR Law&Finance за юридичний професіоналізм щодо захисту інтересів клієнта та високоякісну допомогу у вирішенні ряду складних юридичних питань. Надані консультації та поради успішно забезпечили супровід взаємовідносин нашої компанії з клієнтами та завжди допомагали знайти правильний вихід з критичних ситуацій та глухих кутів.

Директор ТОВ "АЛЮПРО"

ЯковлєвО.В.

Компанія "АЛЮПРО" висловлює подяку Генеральному партнеру SAFIR Law&Finance Половинці О.В. за юридичний професіоналізм щодо захисту інтересів клієнта.

ТОП-Послуги

01

Абонентське юридичне обслуговування

Юридичне обслуговування бізнесу експертами SAFIR Law&Finance - запорука стабільності і можливість розвитку на міжнародному рівні. Допомагаємо досягти Тріумфу, роблячи Ваш бізнес незламним.

Детальніше
02

Відкриття та супровід бізнесу у Великобританії "під ключ"

Пропонуємо послуги досвідчених фахівців з відкриття бізнесу в Великобританії «під ключ». Допоможемо Вам з веденням бізнесу в розвиненою і стабільною країні. Здійснюємо реєстрацію Ltd. і LLC в Англії.

Детальніше
03

Відкриття та супровід бізнесу в США "під ключ"

Експерти SAFIR Law&Finance забезпечують професійну допомогу з відкриттям бізнесу в США. У нашу компетенцію входить реєстрація компанії за кордоном, оформлення всіх документів, юридичний супровід та просування товару на американському ринку.

Детальніше
04

Податковий доперевірочний аудит

Консультації по податкам, оптимізація оподаткування, супровід при перевірках та захист інтересів - тільки третина послуг, що надаються нашими фахівцями в області податкового права.

Детальніше
07

Приведення Статуту у відповідність з новим Законом про ТОВ

У 2018 році в юридичне обслуговування бізнесу були внесені зміни згідно з новим законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю». Вони торкнулися термінів статутного капіталу, кількості учасників ТОВ та інших нюансів.

Детальніше

Гарантуємо бізнесу

Ефективність, швидкість, етичність і конфіденційність. Окремі і комплексні послуги виключно експертного рівня: системний юридичний аналіз, податкова захист, фірмові і перевірені рішення для безпечного, а головне, стабільного зростання бізнесу в будь-якій точці планети.

ВСЕ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ SAFIR LAW&FINANCE

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ ВІДПОВІДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ ДО?

ЗВОНИТЕ: +38 044 361 80 85
або заповніть просту форму і ми з Вами зв'яжемося попередньо вивчивши Ваше питання і відповімо Вам абсолютно безкоштовно.

© 2019 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!