eng ru ua

Menu
+38 044 223 60 43

29.08.2019

< Back

Навіщо стартапу юридичний супровід

Юридичний супровід в стартапі грає настільки ж важливу роль, як і в будь-якому іншому бізнесі. Однак, серед українських стартаперів є думка, що найняти юриста – занадто дорого для початкового малого бізнесу і малоефективно. У багатьох випадках, в цьому є своя частка правди. Послуги експертів коштують недешево, а, на перших етапах розвитку, іноді, можна самостійно розібратися в найпростіших юридичних питаннях. Проте, без послуг фахівця при розвитку бізнесу не обійтися. І юридичний супровід для стартапу є найбільш вигідним варіантом.

Навіщо стартапу юридичний супровід (Ukrainian)

Юридичний супровід стартапу – це, перш за все, гарантія того, що вашу бізнес-ідею ніхто не вкраде. Далеко не всі стартапери офіційно реєструють свій бізнес і звертаються до юристів. Більшість, боячись зайвих витрат і податків, спочатку воліють подивитися як підуть справи. Такий підхід цілком аргументований, проте він має ряд уразливостей, через які всі зусилля будуть абсолютно марні.

Відзначимо, що щомісяця в Україні відбувається запуск десятків цікавих проектів. Деякі з них моментально досягають успіху, а інші "живуть" менше року. У першому випадку, найчастіше швидкий розвиток пов'язаний з хорошою інформаційною та юридичною підтримкою. Другі, або вибрали не той товар або послугу, або стали жертвами жорсткої конкуренції і недобросовісних партнерів.

Ключове завдання стартапера полягає в залученні до свого проекту інвестицій. Для цього недостатньо зробити яскраву і вражаючу рекламу. Необхідно, щоб інвестор повірив в успішність стартапу і відповідальність його виконавця. Крім того, потрібно бути впевненим в самому вкладника і партнерах. Нерідкі випадки, коли перспективну бізнес-ідею викуповують повністю за копійки. Така ситуація часто виникає, коли автор ідеї підписав договір, не прочитавши його або не розібравшись в нюансах умов фінансової підтримки.

Забезпечити новому бізнес-проекту хорошу законодавчу підтримку і уникнути описаних вище ситуацій дозволяє комплексний юридичний супровід стартапу. Він включає в себе:

  • експертизу інвестиційних договорів;
  • консультації з різних сфер права, включаючи податкове та трудове;
  • ведення документації;
  • складання правових документів;
  • захист інтересів автора бізнес-ідеї;
  • досудове залагодження спірних питань і конфліктів.

Важливо й те, що абонентський юридичний супровід стартапу коштує значно дешевше найму юриста чи оплати окремих юридичних послуг. Крім того, з огляду на масштаби сучасних проектів, часто необхідна компетенція не тільки в місцевому праві, але і в міжнародному. Звертаючись до юридичної фірми за супроводом, стартапер отримує в підтримку експертів різних областей. До того ж, компанії, що надають послуги з абонентського обслуговування стартапів, мають хороші зв'язки. Це означає можливість залучити інвесторів з інших країн і вийти на світовий ринок з урахуванням всіх законодавчих нюансів.

Справедливо буде відзначити, що на практиці стартувати бізнес-проект може і без юридичної підтримки. Так роблять багато новачків на ринку. Однак, з розвитком бізнесу без підтримки досвідченого юриста стає дуже важко. Більш того, через несвоєчасне звернення до фахівця, можна значно переплатити, тому що його робота ускладнюється ліквідацією наслідків неграмотно заповнених звітів і дрібних помилок у веденні документації в цілому.

З юридичним супроводом стартапу від SAFIR Law&Finance Ви забезпечите собі великий шанс на успіх і якісний захист свого проекту. Залишайте заявку на сайті – і отримаєте персонально вигідну пропозицію по обслуговуванню Вашого бізнесу.

ASK A QUESTION EXPERT

More

13.12.2019

Як відкрити бізнес в ОАЕ? Рекомендації експерта. (Ukrainian)

05.12.2019

Причини проведення податкового аудиту та що він може виявити (Ukrainian)

27.11.2019

Підводні камені і нюанси ведення бізнесу на Amazon (Ukrainian)

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

menu

Leave your details and we will contact you shortly!