ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

14.11.2018

< Назад

Реєстрація компанії в Вайомінгу: вигоди і переваги

Реєстрація компанії в Вайомінгу: вигоди і переваги

Реєстрація компанії в США на сьогоднішній день є вкрай привабливою стратегією для захисту бізнесу і отримання певних податкових переваг. Штат Вайомінг у цьому плані є одним з найбільш вигідних, так як реєстрація і підтримка компанії в цьому штаті є менш дорогою, ніж в Неваді або Делавері, а податкові пільги є досить значними.

Ні для кого не секрет, що США все більше перетворюються в найпопулярнішу юрисдикцію для виведення і захисту активів. Однією з причин для цього є те, що США — єдина з розвинених країн світу, яка не бере участі в автоматичному обміні інформацією, ініційованому ОЕСР. У той же час, ряд штатів пропонують компаніям особливо вигідні податкові умови, що приваблює інвесторів і бізнесменів з усього світу.

Серед штатів, які називають "податковими гаванями для бізнесу" всередині США, особливо популярні Невада, Делавер і, під ряд завдань, — Флорида. Популярність штату Вайомінг поки не досягла свого піку для українських бізнесменів, але податкова структура саме цього штату названа організацією Tax Foundation номером один в США, з точки зору сприятливого середовища для бізнесу. Давайте розберемося, чим привабливий штат Вайомінг (США).

Що це за штат?

Вайомінг — штат на заході США, що входить до групи так званих Гірських штатів. Столиця і найбільше місто — Шайєнн (англ. Cheyenne). Його також називають "Штат рівноправності» (англ. Equality State). Офіційний девіз — «Рівні права» (англ. Equal Rights). Дозволено відкриття і реєстрація компаній LLC, Корпорації C і Корпорації S для нерезидентів і резидентів.

Важливо, що уряд штату постійно продовжує вводити нові умови для компаній-резидентів. Наприклад, з 2016 року, при реєстрації не вимагається розкриття інформації про кінцевих бенефіціарів компанії, завдяки чому Вайомінг вважають податковим «раєм».

Вайомінг довгі роки займає перше місце в рейтингу State Business Tax Climate Index, що проводиться аналітичним центром Tax Foundation. Для ознайомлення з рейтингом перейдіть за посиланням .

Вигоди і переваги

Існує цілий ряд причин, чому саме Вайомінг э привабливим для реєстрації бізнесу.

Ось лише деякі з них:

1. Відсутність бюрократії та утисків. Не хочете обмежень у вашому діловому житті — Вайомінг саме для вас. Ви не зобов'язані проводити зустрічі учасників компанії в Вайомінгу. Ви маєте право ніколи не ступати на територію США. Крім того, не встановлено жодних мінімальних лімітів в статутному капіталі товариства.

2. Низьке податкове навантаження. Податки на рівні штату є найнижчими в країні.

У Вайомінгу немає регіонального податку на прибуток підприємств (Corporate income tax), податку на майно (Inventory tax) і «франшизного» податку (Franchise tax). Виходить, що дохід компанії не оподатковується на рівні штату.

3. Не потрібно розголошувати інформацію про бенефіціарів.

4. Лояльне законодавство в сфері обігу акцій.

5. Престижність і платоспроможність. Компанія в США — це доступ до підключення практично всіх платіжних систем, можливість виходу на величезний платоспроможний ринок, а також належна ділова репутація в очах клієнтів і партнерів.

6. Щорічна ліцензія за ведення діяльності в штаті всього $ 50 доларів в рік.

7. Компанія може вести будь-яку законну діяльність.

Яку форму компанії вибрати?

Найбільш універсальні і поширені організаційно-правові форми — LLC і Corporation type C (C Corp).

c corp llc
Управління Власниками є акціонери Власниками є засновники (партнери)
Оподаткування Прибуток корпорації фактично обкладається двічі. Перший раз, під час стягнення федерального податку на прибуток корпорації. Другий раз — оподаткування дивідендів після розподілу прибутку між засновниками. У LLC діє персональне або «наскрізне» оподаткування. Всі доходи оподатковуються на рівні кожного з учасників LLC пропорційно його частці. Якщо засновник — нерезидент, то він платить податки на дохід фізичної особи в своїй країні, якщо вважає це «доцільним» і обов'язковим для себе.
Звітність Річні звіти в державні та фіскальні органи, випуск акцій і ведення реєстру. Річні звіти в державні та фіскальні органи, але набагато менше «паперової роботи», дозволена подача звітності онлайн.
Більше підходить Підходить для тих, хто планує продати компанію або отримати додаткове фінансування шляхом продажу акцій, для стартапів або великих компаній з великою кількістю акціонерів. LLC підходить для малого і середнього бізнесу з невеликою кількістю засновників, який не збирається залучати інвесторів. Цей варіант також прекрасно підходить для масштабування, але при правильному супроводі.

Таким чином, рішення про форму компанії є вкрай індивідуальним, і ми рекомендуємо вам порадитися з фахівцями, перш ніж відкривати компанію в Вайомінгу або будь-якому іншому штаті в Америці.

Яку звітність доведеться подавати в IRS?

Internal Revenue Service (податкова служба США) — державний орган Федерального уряду Сполучених Штатів Америки, який займається збором податків і контролює дотримання законодавства про оподаткування.

Засновники корпорації повинні заповнювати форму W-8BEN (-E).

Учасники LLC мають право, в окремих випадках, претендувати на оподаткування виключно в своїй державі. В такому випадку, щорічно в Службу внутрішніх доходів США (IRS) повинні подаватися податкові форми Form 1040NR і Form 5472.

Поки це робиться не завжди, так як не всі країни, резидентами яких є засновника американських компаній, приєдналися до IRS. Але, судячи з усього, таких країн стає все більше з кожним роком.

Україна розглядає приєднання до IRS вже в 2020 році, незважаючи на деякі перешкоди до законодавства всередині країни.

ПІДСУМКИ

Вайомінг - НЕ офшор, а юрисдикція, яка дозволяє ефективно і зрозуміло займатися веденням свого бізнесу. Привчіть себе взагалі не використовувати поняття офшор, так як епоха офшорів вже практично пішла в минуле. Так ось, штат має всі передумови, щоб стати ідеальним місцем для компаній, які орієнтовані на ринок США і хочуть прозоро працювати на весь світ. Однак, все одно попередньо слід врахувати всі нюанси саме вашого бізнесу, перш ніж вибирати Вайомінг або відмовитися від нього. А нюансів, які впливають на оптимізацію фінансових потоків компаній досить багато. Важливо їх знати і використовувати, щоб не переплачувати, а багато і стабільно заробляти.

ЗАПИТАЙТЕ ЕКСПЕРТА

Читати ще

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!