eng ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

Пакет "Тріумфатор життя"

Допомагаємо створювати і захищаємо створене по всьому Світу

Ваша компанія - визнаний лідер національного і впевнений гравець міжнародного ринку. Досягнуті масштаби діяльності вимагають вже більш тонкого підходу до правової безпеки. Ви не готові витрачати свій дорогоцінний час на вивчення закону і кримінального кодексу, Вам постійно потрібен адвокат, а краще не один. Ви повинні бути готові до будь-яких атак на Ваш бізнес і на Вас особисто. ВАРТІСТЬ ПАКЕТУ «ТРІУМФАТОР ЖИТТЯ» не вимірюється - ВАША СВОБОДА безцінний!

Ваша компанія - це ціла держава в бізнесі, визнаний лідер національного масштабу і впевнений гравець на міжнародному ринку. Досягнуті масштаби діяльності вимагають більш тонкого підходу до правової безпеки. Рівень і кількість Ваших справ вабить стерв'ятників, які відчувають можливість поживитися. Ви не готові витрачати свій дорогоцінний час на вивчення різних законів і кримінального кодексу, Вам постійно потрібен адвокат, а краще не один. Ви хочете спати вдома і спати спокійно. Де Ваша надійна стіна від інспектора, слідчого, прокурора і судді? Ви повинні бути готові до будь-яких атак на Ваш бізнес і на Вас особисто.

Зараз як ніколи важливо:

  • 1 Не дати конкурентам нашкодити Вашої компанії - навіть крапля негативу здатна похитнути репутацію, яка створювалася роками.
  • 2 Оперативно вирішувати податкові спори та усувати будь-які непорозуміння з фіскальними органами.
  • 3 Не допустити необґрунтованих звинувачень у кримінальних злочинах, з якими часто стикаються власники бізнесу такого масштабу.
  • 4 Контролювати юридичну чистоту діяльності за межами країни.
  • 5 Мати правових радників, здатних чітко реагувати в непередбачених ситуаціях.
  • 6 Навіть, якщо у Вашій компанії працює команда юристів, їх практичних знань і навичок не завжди достатньо для повноцінного захисту Ваших інтересів. Щоб убезпечити себе особисто і свій бізнес в усіх напрямках і комплексно, передайте найскладніші завдання Адвокатам компанії SAFIR Law&Finance, вибравши пакет послуг "ТРІУМФАТОР ЖИТТЯ".

Що входить в Пакет "ТРІУМФАТОР ЖИТТЯ":

Робота 6-ти Адвокатів компанії Safir. Ваш проект особисто курирує партнер компанії. *

Адвокатський захист в кримінальних справах - консультації, захист інтересів на слідчих заходах, відповіді на запити правоохоронних органів, безлімітне супровід однієї кримінальної справ.

Адвокатський поліс - Ви в повній правової безпеки навіть в екстреній ситуації.

Консультування Адвокатом в неробочий час 24/7 - Адвокат з Вами на зв'язку в будь-який час і захищає Ваші інтереси в усіх інстанціях.

Адвокат, по ситуації, виїжджає з офісу по Вашим запитам необмежену кількість разів.

Консультації з податкових питань - Ви вміло лавіруєте в міжнародному та національному податкових законодавствах, уникаючи подвійного оподаткування, несвоєчасного повернення ПДВ, присікає на корені податкові спори.

Консультації з питань нерухомості та землі - Ви спокійні за свою власність - всі документи по ній оформлені грамотно. При купівлі / продажу нерухомості або землі, Ви отримуєте безкоштовний супровід нотаріального оформлення однієї угоди.

Консультації з ведення ЗЕД - Бізнес за межами України ведеться відповідно до вимог міжнародного законодавства і звичаїв. Ви отримуєте разову консультацію з питань вибору прийнятною іноземної юрисдикції з оптимальною податковим навантаженням і вимогам до звітності.

Консультації з корпоративних питань - трудові відносини, договори, контракти. Ви підписуєте документи тільки тоді, коли Ваші інтереси дотримані до дрібниць.

Медіація (посередник в суперечках і переговорах) і судовий супровід - будь-яка спірна або конфліктна ситуація вирішується оперативно, в рамках закону і з найбільшою вигодою для Вас.

Ви можете замовити один безкоштовний семінар для своєї компанії від експертів SAFIR Law&Finance на будь-яку цікаву для Вас тему і отримати відповіді на будь-які питання, що хвилюють.

Необмежена кількість представників Вашої компанії можуть безкоштовно брати участь в живих семінарах компанії Safir.

Безкоштовна участь в вебінарах компанії - Ви знаєте про останні зміни в законодавстві та про те, як це вплине на Вашу компанію.

Цена и ценности всего, что входит в пакет «ТРИУМФАТОР ЖИЗНИ» не измеряются – Ваша свобода бесценна!

ХОТИТЕ ПОЛУЧИТЬ ОТ НАШИХ ЭКСПЕРТОВ ОТВЕТ НА ВАШ ВОПРОС?

ЗВОНИТЕ: +38 044 223 60 43


или заполните простую форму и мы с Вами свяжемся предварительно изучив Ваш вопрос и ответим Вам совершенно бесплатно.

Подписаться на новости и мероприятия Safir Law&Finance

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время!