eng ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

Пакет "Потужний Ривок"

Допомагаємо створювати і захищаємо створене по всьому Світу

Ваш бізнес набирає обертів, а разом з ним зростає і кількість Ваших зобов'язань перед контрагентами і державою. Вас турбують нові завдання і виклики, адже у Вас і Топ-менеджерів помітно додалося рутини і фінансової відповідальності. ВАРТІСТЬ ПАКЕТУ У 6 РАЗІВ МЕНШЕ, НІЖ ЦІНА ПОСЛУГ, ЯКІ В НЬОГО ВХОДЯТЬ!

Ви вже на ринку і Ваш бізнес набирає обертів, а разом з ним зростає і кількість Ваших зобов'язань перед контрагентами і державою.          У Вас все виходить, але Вас турбують нові завдання і виклики. Ви стали більше помітне і багатше, але при цьому менше спите. Ваш сон неспокійний, адже у Вас і топ-менеджерів помітно додалося рутини і побоювань. Це те, з чим Ви пов'язували розвиток своєї компанії? Навряд чи.

Тепер у Вас такі завдання:

  • 1 Більше співробітників, а значить, зростає кількість питань найму, звільнення, лікарняних, відпусток, звітності і т.д.
  • 2 Більше контрагентів, з якими потрібно грамотно вибудовувати відносини: постачальників, покупців, посередників, кожен з яких переслідує свої інтереси.
  • 3 Більше договорів і контрактів - величезний пласт роботи, де важлива кожна дрібниця. Упустили - втратили гроші, репутацію, іноді і компанію.
  • 4 Більше уваги з боку контролюючих органів.

Що входить в пакет "Потужний Ривок":

Робота 2-х юристів SAFIR Law&Finance. Ваш проект особисто курирує молодший юрист компанії. *

Консультації з податкових питань - Ви розумієте, як знизити податковий тиск на бізнес і як уникнути податкових суперечок.

Щоквартальна експертна сесія, на якій команда експертів SAFIR Law&Finance. допоможе Вам визначити пріоритетні напрямки в розвитку бізнесу, а також проконсультувати Вас з юридичних питань. **

Консультації з корпоративних питань: трудові відносини, договорs, контракти. Ваші інтереси - пріоритет будь-якого підписаного документа.

Медіація (посередництво в суперечках) і судовий супровід - дозвіл будь-якій конфліктній ситуації в правовому полі.

Безкоштовна участь в вебінарах компанії - Ви отримуєте актуальні знання від практиків, які зможете використовувати і скорочувати витрати на оплату юридичних                          послуг.

Один виїзд юриста з офісу з Вашого запиту.

* До 17-ї години
** По необхідності

Ціна і цінності всього, що входить в пакет "ПОТУЖНИЙ РИВОК" - в кілька разів більше його вартості!

ХОТИТЕ ПОЛУЧИТЬ ОТ НАШИХ ЭКСПЕРТОВ ОТВЕТ НА ВАШ ВОПРОС?

ЗВОНИТЕ: +38 044 223 60 43


или заполните простую форму и мы с Вами свяжемся предварительно изучив Ваш вопрос и ответим Вам совершенно бесплатно.

Подписаться на новости и мероприятия Safir Law&Finance

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время!