eng ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

Пакет “Несокрушимый бизнес” [ожидает переводаПакет "Незламний бізнес"

Допомагаємо створювати і захищаємо створене по всьому Світу

Ви зайняли бажані позиції на ринку і продовжуєте рости. Потреби Вашого зовнішнього і внутрішнього клієнта дуже значимі - Вам потрібна налагоджена система комунікації. Зросли вимоги до безпеки бізнесу: дотримання конфіденційності, перевірка етичності партнерів і клієнтів, законність використання схем всередині і поза компанією, часте спілкування з перевіряючими органами, надійність контрактів. На цьому етапі Вашому бізнесу просто необхідні адвокати і штатний юрист, якого ми надамо Вам за свій рахунок. ВАРТІСТЬ ПАКЕТУ В 10 РАЗІВ МЕНШЕ, НІЖ ЦІНА ПОСЛУГ, ЯКІ В НЬОГО ВХОДЯТЬ!

Ви зайняли бажані позиції на ринку і продовжуєте рости. У вас значний штат фахівців, а рівень Ваших контрагентів високий. Вимоги Вашого зовнішнього і внутрішнього клієнта (співробітника) дуже значимі і Вам потрібна налагоджена система комунікації. Так само зросли і питання безпеки Вашого бізнесу: дотримання конфіденційності, перевірка етичності партнерів і клієнтів, законність використання схем всередині і поза компанією, часте спілкування з перевіряючими органами, надійність контрактів.         Як Вам з усім цим впоратися, не зійшовши з розуму? Ви звикли все контролювати.

Експерт, за яким стоїть вся команда SAFIR Law&Finance, входить в систему роботи Вашої компанії, щоб:

  • 1 Взяти під контроль всі юридичні питання і позбавить Вас від рутини.
  • 2 У мінімальні терміни побудувати процеси в компанії, які забезпечать правову безпеку Вашого бізнесу.
  • 3 Завдяки високому рівню професіоналізму, визначити всі ризикові зони, які без належної уваги можуть стати згубними для Вашого бізнесу.

Переваги Пакету «НЕЗЛАМНИЙ БІЗНЕС»

Укладаючи з нами угоду про такий формат співпраці, Ви отримуєте гарантію безпеки Вашого бізнесу. Ціла команда професійних юристів «за спиною» нашого експерта, які готові в будь-який момент стати на захист Вашого бізнесу і вирішити юридичні питання будь-якої складності в найкоротші терміни.

Вам не потрібно турбуватися про форс-мажори і про те, як же бути в критичній ситуації. Попрощайтеся з суєтою і занепокоєнням! Наш консультант - Ваш вірний помічник і надійне плече при будь-яких обставинах.

У Вас з'являється надійний правовий захист Вашого бізнесу, так як результати роботи нашого юриста у Вашій компанії контролюють професійні адвокати з багаторічним практичним досвідом роботи в різних сферах права.

Вам не доведеться витрачати час і гроші на оформлення юриста, так як він буде оформлений у нас в компанії, а також ми забезпечуємо навчання та зростання кваліфікації нашого юриста для Вашої компанії.

Ви отримуєте висококваліфікованого експерта поруч, який візьме на себе всі рутинні питання. Ви забудете про спілкування з держорганами, контроль термінів, головний біль з податковою та іншими контролюючими органами. Всі ці питання тепер на нашій відповідальності і під нашим контролем.

Ви зможете присвятити свою увагу розвитку бізнесу і отримання більшого прибутку, не втрачаючи свого часу, енергії і зайвих грошей на вирішення юридичних питань.

Ми забезпечуємо навчання та зростання кваліфікації нашого юриста для Вашої компанії.

Ціна і цінності всього, що входить в пакет "незламний БІЗНЕС" - в десятки разів більше його вартості!

ХОТИТЕ ПОЛУЧИТЬ ОТ НАШИХ ЭКСПЕРТОВ ОТВЕТ НА ВАШ ВОПРОС?

ЗВОНИТЕ: +38 044 223 60 43


или заполните простую форму и мы с Вами свяжемся предварительно изучив Ваш вопрос и ответим Вам совершенно бесплатно.

Подписаться на новости и мероприятия Safir Law&Finance

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время!