eng ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

СКЛАДАННЯ І РОЗРОБКА ДОГОВОРІВ

Працюємо без шаблонів. Захистимо інтереси Вашої компанії!

Від грамотно складеного договору залежить успіх і захищеність бізнесу. Узагальнення, використання шаблонних форм, відсутність уточнень - все це дозволяє знайти правову лазівку, здатну зруйнувати те, що створювалося роками.

Що ми пропонуємо

Складання договорів фахівцями SAFIR Law&Finance — гарантія Вашої безпеки. Ми враховуємо всі нюанси конкретного бізнесу, і розробляємо угоди з міжнародними організаціями, партнерами, контрагентами і працівниками. Кожен документ пишеться "з нуля". З нами Ви будете розвивати свою справу з упевненістю в його правовому захисті.

МИ РОБИМО ЦЕ КРАЩЕ ІНШИХ

спробуйте нас в справі

Чому ми не рекомендуємо використовувати типові договори?

При складанні договорів можна скористатися готовими шаблонами, які пропонують у багатьох юридичних компаніях. Такий договір буде відповідати законодавчим вимогам, але, в разі порушення Ваших інтересів, він Вас не захистить. Надійність договору залежить від ретельності опрацювання всіх його умов, особливо тих, що стосуються відповідальності за їх порушення.

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ ВІДПОВІДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ ДО?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 044 223 60 43


або заповніть просту форму і ми з Вами зв'яжемося попередньо вивчивши Ваше питання і відповімо Вам абсолютно безкоштовно.

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!