eng ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

стягнення боргів

Швидко і законно повернемо те, що належить Вам.

Не всі юридичні особи здатні грамотно вести свою діяльність і вчасно виконувати всі взяті фінансові зобов'язання. Це завжди призводить до виникнення різних претензій і суперечок, які можуть привести до серйозних проблем в бізнесі, комерційних відносинах і статусі бізнесмена, його компанії.

Стягнення боргів необхідно робити тільки за перевіреним алгоритмом, де всі деталі процесу працюють тільки на Вас!

  • Стягнення заборгованості краще починати з консультації юриста-експерта, обізнаного в цій сфері діяльності.
  • На зустрічі Ви отримуєте повну інформацію про всі підводні камені процедури повернення боргу, а також, дізнаєтеся про перевірений і ефективний алгоритм дій.
  • Тепер можна приступати до повернення боргу і бути впевненим в тому, що все вийде швидко і законно.
Практика показує, що чим раніше бізнесмен звернеться за допомогою до адвоката, тим швидше він отримає свої гроші. Співпраця з адвокатом і швидко розпочата робота з боржниками - гарантія ефективних результатів і можливість позитивного результату справи ПРАКТИЧНО ВІДРАЗУ!

Вартість наших послуг:

Ми не тільки отримаємо рішення суду, а й допоможемо ефективно його виконати.

від 10 000 грн. + 5% від суми повернутого боргу

спробуйте нас в справі

Судовий збір справляється за подання позовів до суду і в подальшому включається до складу судових витрат (витрат), які будуть стягнуті з боржника на етапі виконавчого провадження.

Відповідно до Закону України «Про судовий збір», судовий збір справляється у відповідному розмірі від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 1 січня поточного року. Мінімальна сума судового збору для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в 2018 році становить 1762 грн., А максимальна - 616 700,00 грн.

ЯК МИ ДОПОМОЖЕМО ВАМ

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ ВІДПОВІДЬ НА ВАШЕ ЗАПИТАННЯ?

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38 044 223 60 43


або заповніть просту форму і ми з Вами зв'яжемося попередньо вивчивши Ваше питання і відповімо Вам абсолютно безкоштовно.

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!