eng ru ua

Меню
+38 044 223 60 43

Міжнародний Пакет Тріумфу

«Американський Орел бізнесу»

ВАШ БІЗНЕС В США «ПІД КЛЮЧ» Від Вас - тільки продукт, від нас - просування та продаж. Така пропозиція в Україні є тільки у нас!

США - найбільший платоспроможний ринок Миру. Потрапивши в цю країну і відкривши свій бізнес там, Ви зможете легко завоювати будь-які ринки будь-якого континенту. Міжнародна юридична консалтингова компанія SAFIR Law & Finance допоможе з відкриттям бізнесу в США «під ключ».

Наша мережа партнерів по всьому Світу дозволяє оперативно і ефективно відкрити бізнес для Вас практично в будь-якій точці планети. Як тільки Ви досягнете «стелі» на американському ринку - ми допоможемо Вам масштабуватися в інших країнах.

Ми надамо Вам директора-резидента країни з позитивною кредитною історією. Вашу співпрацю буде застраховано, а його обов'язки - чітко визначені строгим договором. Не піддавайте себе ризику, працюючи з неперевіреними людьми і компаніями. З нами Ви зможете відкрити компанію в США безпечно!

ЧОМУ НЕ МОЖНА ОБМЕЖУВАТИ БІЗНЕСОМ ТІЛЬКИ В УКРАЇНІ?

Україна не може гарантувати стабільність і безпеку Вашого бізнесу в довгостроковій перспективі. Саме тому потрібно вже зараз бути готовим прийняти рішення захистити свою компанію, масштабувати бізнес на міжнародну арену.

Денис Рибін Рекомендація експерта по Глобалізації бізнесу.

«Уявіть собі, що Ви купили квиток на концерт улюбленого виконавця в Нью-Йорку, але навіть не подумали про візу і квиток на літак. У підсумку, концерт пройшов чудово, але без Вас в залі. Представили? Вам сподобався концерт? Вам потрібно це розчарування? Звичайно, ні!

Відкрити бізнес в США «під ключ» - це як концерт кумира, який Вам доступний в будь-який час, а це значить, що від нас Ви отримаєте практичні рішення і відповіді на питання від експертів, а не будете «наступати на граблі». Від нас Ви отримаєте «Дорожню карту міжнародного Тріумфу», яка гарантовано вирішить всі поставлені Вами завдання. Рекомендую Вам дорожити своїм справжнім, будувати прекрасне майбутнє, а головне, бути впевненіше, адже тільки так можна домогтися неймовірних результатів ».

ЧОМУ
АМЕРИКА?

ПОВТОРЮЄМО НАЙГОЛОВНІШЕ!

США - найбільший платоспроможний ринок Миру. Потрапивши в цю країну і відкривши свій бізнес саме там, Ви зможете легко завоювати будь-які ринки будь-якого континенту.

ДУЖЕ ВАЖЛИВО!

Потрібно додати, що експерт з Глобалізації бізнесу Анжело Вуніотіс більше десяти років працював в Америці, де керував великою торговою структурою, і тому знає відповіді на всі питання про бізнес в США. Завдяки йому, сотні компаній вийшли з Америки і сотні компаній зайшли в Америку. Якщо Вам мало цих аргументів, то далі їх буде більш ніж достатньо!

ТАК ЧОМУ Ж США? 10 ДУЖЕ СЕРЙОЗНИХ ПРИЧИН

 • 1 Відкрити бізнес в Америці - легко, адже там відсутня звична для нас бюрократія. Завдяки цьому, вони і стали великою фінансовою державою - там стежать за свободою підприємництва.
 • 2 Злагоджено працює інфраструктура держави: робота банківської системи, поштові перекази, служби доставки - все функціонує системно і без збоїв.
 • 3 Низькі податкові ставки, а в штатах Вайомінг, Делавер і Невада вони відсутні взагалі.
 • 4 Відсутність валютного контролю та ПДВ.
 • 5 Відсутність мит на більшість видів товарів.
 • 6 Правова система в США прозора і гранично точна: Вам не потрібно буде шукати спритні шляхи для вирішення будь-яких проблем, освічений юрист легко знайде вихід з практично будь-якій ситуації.
 • 7 Власник як великого, так і малого бізнесу в США має можливість отримати постійне місце проживання, а, по закінченні 5 років, і американське громадянство.
 • 8 Низький рівень корупції: успіх в бізнесі досягається тільки чесним шляхом.
 • 9 Уряд США підтримує розвиток бізнесу: держоргани ніколи не будуть вставляти Вам «палиці в колеса».
 • 10 США - це величезні гроші і можливості, американці цінують свій і чужий час, тому не терплять зайвих узгоджень і тяганини, які притаманні нашому менталітету.

Ми гарантуємо: Ви ВІДРАЗУ відчуєте різницю між підприємництвом в Україні та США.

Денис Рибін Рада експерта по Глобалізації бізнесу.

"Відкрити бізнес в США без налагодженої партнерської програми - це стандартне і наївна помилка. Без відпрацьованих і ефективних механізмів по просуванню і збуту продукції, багато бізнесменів дуже швидко досягають свого «стелі» в заробіток, зупиняються в розвитку і не розуміють, що ж їм робити далі. Більшість не знають, як можна заробляти багато, постійно збільшуючи прибуток - це їхні проблеми. "

У ВАС, СПІВПРАЦЮЮЧИ З НАМИ, ВСЕ БУДЕ ІНАКШЕ - МИ ГАРАНТУЄМО ПЕРЕМОГУ ВАШОГО БІЗНЕСУ В АМЕРИЦІ.

ОСЬ З ЯКИМИ ПРОБЛЕМАМИ ВИ ЗІТКНЕТЕСЯ БЕЗ SAFIR Law&Finance Звісно, в Америці присутні і труднощі, які можуть перешкодити Вам ефективно вести бізнес, але ми точно знаємо, як позбавити Вас від них:

 • Проблема вибору своєї ніші, а також каналів просування продукту при відсутності певного ділового досвіду за кордоном.
 • Витрати на відкриття та просування бізнесу набагато вище, ніж в Україні.
 • Юридичні, комерційні, а також імміграційні ризики.
 • Високий рівень конкуренції.
 • Американці сприймають тільки американський продукт: якщо Ваша компанія зареєстрована не в США, то розраховувати на високий дохід просто не варто.
 • Складний пошук і наймання кваліфікованих фахівців, при відсутності навичок HR-менеджменту за кордоном.

Анжело Вуініотіс Рада експерта по Глобалізації бізнесу.

«Часто можна почути, що Америка - це країна, де гроші ростуть просто на деревах. Все не так, як обговорюється в «сарафанне радіо». Дійсно, Америка - це РАЙ для бізнесу, але потрібно знати, що кожен рік там відкривається 570 000 компаній, а закривається 600 000. Закривається більше, ніж відкривається. Чому? Та тому, що бізнес повинен бути з креативом і порцією авантюризму, але його фундаментальні основи, такі, як грамотна реєстрація компанії і налагоджений збут продукції, повинні бути міцнішими титану. Ось чому без «Дорожньої карти міжнародного Тріумфу» і Пакета «Американський Орел бізнесу» Ви даремно витратите свої гроші і мрії. Не впадай у відчай! Ми зробимо все, щоб Ваш бізнес процвітав - це Місія нашої компанії.

Ми чекаємо тих, хто хоче заробляти багато, і, при цьому, довгі роки.

Нам доверяют

спробуйте нас в справі

© 2020 Safir Law&Finance. All rights reserved.

меню

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!